Hizmetlerimiz

Projelendirme ve Danışmanlık

Yapılarda kurulması tasarlanan aktif ve pasif yangın korunum sistemlerini ülkemizde bulunan yönetmeliklere ve yangından korunmada otorite sayılan uluslar arası örgütlerin standartlarına göre projelendirmekteyiz. Yangın senaryolarının oluşturulması, kaçış rotalarının belirlenmesi ve yangın korunma sistemleri ile ilgili her konuda müşterilerimize yangından korunmada otorite sayılan uluslar arası örgütlerin standartları konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

FM200 & Novec 1230 Gaz Dolumu

FM200 gaz dolumu, püskürtme uygulanan bölgeye ek bir zarar vermez ve hasar oluşmasına neden olmaz. Elektriği iletmediği için,  gazı elektrikli aletler üzerinde bir zarara yol açmaz ve elektrik çarpması gibi problemler ortaya çıkarmaz. NOVEC 1230 gazı, çevreye ve kişilere zarar vermemesi nedeni ile güvenilir bir gazdır. Bu sayede gaz dolumu esnasında kimse zarar görmez. Oda sıcaklığında bulunduğunda sıvı bir görünüme sahip olan bu gaz, yalıtkan bir özelliğe sahip değildir. 

Periyodik Test ve Bakım

Projelerin periyodik test ve bakımları firmamızın alanında uzman mühendis ve teknisyen kadrosu tarafından yapılmaktadır. İstenilen kontratlarda ve periyotlarda bakım hizmetleri firmamız güvencesi ile verilmektedir. Gazlı söndürme sistemlerinin basınç ölçerlerinin sürekli olarak test edilmesi durumunda eğer yangına müdahale edilmemişse düzenli olarak gazların yenilenmesi, eksiklerinin tamamlanması gerekir. Mutlaka senelik bakımının bakılması gerekir.

Süpervizörlük ve Devreye Alma

Sistemlerin montaj hizmetlerini bünyemizdeki teknik personelimizle sağlamaktayız. Montajı yapılan sistemlerin tüm test ve devreye alma işlemlerini eksiksiz tamamlıyor, kullanıcıya sorunsuz çalışır halde teslim ediyoruz. Bakımları firmamızın alanında uzman mühendis ve teknisyen kadrosu tarafından yapılmaktadır. İstenilen kontratlarda ve periyotlarda bakım hizmetleri firmamız güvencesi ile verilmektedir.

Taahhüt

Yangın sistemleri taahhüt çalışmalarımız uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak, alanında deneyimli kadromuz ile her zaman daha iyisine, yenilikçi çözümlere odaklı hizmet vermektedir. Risk grubu belirlenen tesislerde algılama ve söndürme alanında tüm yangından korunma sistemlerinin profesyonel bir şekilde anahtar teslim uygulamalarımız ile hizmet vermekteyiz. Saha çalışmalarının her aşaması raporlanarak, zaman yönetimi konusunda vakit ve tasarruff sağlanmaktadır.

Copyright 2022 - Fenix Yangın Söndürme Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.  Web Tasarım Seo Hizmeti 05380339039